Rozšiřte své podnikání s našimi pevnými telefonními linkami ve třech úžasných variantách!

Od základního BASIC pro domácnosti a malé firmy, přes BUSINESS s rozšířenými funkcemi pro středně velké firmy, až po CALL CENTRUM s pokročilými možnostmi pro velké firmy a call centra. Zabezpečte si profesionální komunikaci s našimi službami a nechte Vaše podnikání zazářit!

#

VARIANTY SLUŽBY VOIP VOLÁNÍ?

Službu pevné telefonní linky nabízíme ve třech variantách. Základní BASIC je určená pro domácnosti a malé firmy, kterým stačí mít klasickou pevnou telefonní linku bez dalších rozšířených funkcí. Služba BUSINESS je určená pro středně velké firmy, které využijí rozšířené funkce jako například konferenční místnost, videohovory, helpdesk, nebo podrobný přehled vyúčtování včetně přístupu ke statistikám jednotlivých čísel. Služba CALL CENTRUM je pak určená pro velké firmy a call centra, které chtějí mít na své lince řízenou samoobsluhu, a volajícího zákazníka přepojit podle jeho požadavku přesně tam, kam je potřeba. U této varianty jsou k dispozici pokročilé funkce jako přepojení hovorů na volného operátora, podrobné statistiky hovorů, dotazníky spokojenosti apod.

CENÍK HOVORŮ

Země

Pevné linky

Mobilní sítě

Česká republika

0,61 Kč/min.

1,21 Kč/min.

Německo

0,85 Kč/min.

5,45 Kč/min.

Rakousko

0,93 Kč/min.

10.01 Kč/min.

Slovensko

1,09 Kč/min.

5,20 Kč/min.

UK

0,85 Kč/min.

6,62 Kč/min.

Rusko

2,25 Kč/min.

4,63 Kč/min.

USA

0,93 Kč/min.

1,96 Kč/min.

ČÍNA

1,15 Kč/min.

0,90 Kč/min.

CENÍK TELEFONNÍCH PŘÍSTROJŮ

Pro uživatele, kterým nestačí standardně poskytovaný softwarový telefon v počítači, lze formou pronájmu objednat stolní telefonní přístroje. Ty nabízíme ve třech variantách – REFERENTSKÝ (klasický stolní drátový telefonní přístroj), BEZDRÁTOVÝ (bezdrátový telefon s displejem a pokročilými funkcemi) nebo MANAŽERSKÝ (pokročilý telefon se systémem Android, barevným displejem a možností videohovoru).

Typ telefonu k pronájmu

Cena za měsíc

Referentský telefon

80 Kč

Bezdrátový telefon

100 Kč

Manažerský telefon

150 Kč

Ostatní telefony a náhlavní soupravy

Ceny pronájmů viz. ceník

Ostatní ceník

Cena

Převod vašeho čísla pevné linky

ZDARMA